úterý 24. září 2013

Worldcom PR Group uspořádala konferenci pro partnery z regionu EMEANa konferenci se představil i nový výkonný ředitel Worldcomu Todd Lynch
                                                                                                                   

Barcelona, Praha, 24. září 2013 – Přední světová síť nezávislých PR agentur WORLDCOM Public Relations Group (Worldcom) uspořádala ve dnech 19. – 21. září konferenci pro partnery z regionu EMEA v Barceloně. Partneři zde měli možnost přivítat Todda Lynche, který byl 2. září jmenován výkonným ředitelem Worldcomu. Jediným českým členem sítě Worldcom je agentura PRAM Consulting.

“Jedním z nejdůležitějších cílů našich regionálních konferencí je, aby se účastníci mohli podělit o své zkušenosti a postupy,” říká Patrik Schober, Managing Partner PR agentury PRAM Consulting. “Z těchto setkání pak profitují jak naši klienti, tak partneři.” PRAM jako zástupce České republiky i Slovenska sehrál na konferenci významnou roli.

PRAM Consulting si z regionální konference Worldcomu přivezl také významné ocenění. V soutěži bylo přihlášeno na 40 kampaní z celého regionu a PRAM získal druhé místo za projekt Prezentiáda – celostátní soutěž v prezentování pro školy, jejímž partnerem byla společnost BenQ.

Worldcom partneři se kromě mítinku účastnili i závodu v běhu na 10 km Cursa de la Merce, který se každoročně na konci léta běhá historickým centrem Barcelony.

Fotografie z konference ke stažení zde.


O Worldcom Public Relations Group

Worldcom Public Relations Group je už 25 let přední partnerskou sítí nezávislých PR agentur. 128 poboček po celém světě zaměstnává 1900 pracovníků ve 102 zemích na šesti kontinentech. Worldcom nabízí prostřednictvím svých členů služby 3286 klientům. Skupina vznikla v roku 1988. Jediným českým členem skupiny Worldcom je agentura PRAM Consulting. Více informací: www.worldcomgroup.com.


1 komentář:

  1. It’s hard to find knowledgeable people on the topic of PR-Agentur
    but you sound like you know what you’re talking about! Thanks for sharing this with others.

    OdpovědětVymazat